counter-strike
Welcome to my forum!
connect to 89.123.15.105

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

counter-strike
Welcome to my forum!
connect to 89.123.15.105
counter-strike
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Aici puteti posta nelamuririle de pe acest forum iar noi vom incerca sa va raspundem
vista interface si windows in lb romana EmptySam Mai 30, 2009 12:09 am Scris de Admin

» Glume/Bancuri
vista interface si windows in lb romana EmptySam Mai 16, 2009 4:50 pm Scris de Dark

» by XatomX admin
vista interface si windows in lb romana EmptySam Mai 16, 2009 4:42 pm Scris de Dark

» membri/members
vista interface si windows in lb romana EmptySam Mai 16, 2009 4:39 pm Scris de Dark

» Atentie pentru admini
vista interface si windows in lb romana EmptySam Mai 16, 2009 4:29 pm Scris de Dark

» vista interface si windows in lb romana
vista interface si windows in lb romana EmptySam Mai 16, 2009 12:00 am Scris de Admin

» hello hello
vista interface si windows in lb romana EmptyMar Mai 12, 2009 2:21 pm Scris de Admin

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit


vista interface si windows in lb romana

In jos

vista interface si windows in lb romana Empty vista interface si windows in lb romana

Mesaj  Admin Sam Mai 16, 2009 12:00 am

interfata vista !!!!!!!
Pentru inceput intram pe www.google.ro si scriem vista inspirat dam la primul rezultat si il downloadam(daca nu merge pe mozila; google ghrome 'internet explorer...incercati pe NETscape de unde il puteti downloada de aici )
Dupa ce ati dezarhivat intrati pe pack-vista-inspirat-2-1.0 se continua cu next
se continua cu i accept.... acum depinde ce doriti Express=>customizarea resurseol adica tema
Clasic=>indicat
Total=>este cel mai bine sa dati Total ca sa nu mai aveti bataie de cap
se continua cu next
alt next
si instal
dati acolo Reboot now
acum aveti interfata de vista
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 5
Data de înscriere : 12/05/2009

https://xatomxbeta.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum